Aktuální informace - King Charles Spaniel

Přejít na obsah
26.5.2021
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na Klubovou výstavu 24. 7. 2021, která se bude konat při Podřipské výstavě v Martiněvsi.
Přihlášky a propozice na výstavu naleznete na stránkách Krajské výstavy: http://podripskavystava.cz

20.5.2021
Vážení přátelé.
Srdečně Vás všechny zveme na klubovou a speciální výstavu ve dnech 12. a 13. 6. 2021, která se bude konat v sále kulturního domu v Lubné u Rakovníka.
Po delší odmlce, z důvodu vládních nařízení se těšíme na Vás moc těšíme a věříme, že si společné setkání náležitě užijeme.
Přihlášky na výstavy přijímáme on-line DOG OFFICE, ale můžete se přihlásit i e-mailem.
Propozice a přihlášky naleznete v sekci VÝSTAVY - Klubové akce.
Výbor klubu.

6.2.2021
Vážení přátelé.
Omlouváme se Vám za potíže s klubovými webovými stránkami, které vznikly úmrtím webmastera. Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit a budete se v nich velmi dobře a rychle orientovat. Na stránkách se intenzivně pracuje a budou postupně doplňovány.
Vzhledem k současné situaci Vás zdvořile žádáme vás o úhradu členských příspěvků pro rok 2021 do konce února .
Rovněž Vám sdělujeme, že pro Vás připravujeme jarní klubovou výstavu o jejíž realizaci Vás budeme prostřednictvím webových stránek ale i e-mailem informovat ihned, jakmile dojde k rozvolnění vládních nařízení vzhledem k současné epidemické situaci.
Děkujeme za pochopení a těšíme se s Vámi všemi na setkání.
Výbor Klubu
King Charles Spaniel Klub